Zostań Członkiem Klubu

UWAGA:

Od jakiegoś czasu nie ma już oficjalnych klubów cashflow – Robert Kiyosaki wycofał się z tego biznesu. Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w zajęciach w Gorzowie Wlkp., to zapoznaj się z poniższymi informacjami. Nadmienię, iż klub gorzowski nie organizuje w danej chwili cyklicznych spotkań, natomiast zawsze możesz umówić się i przyjść zobaczyć o co chodzi w edukacji finansowej 🙂

Klub CASHFLOW

Pełne warsztaty składają się z 10 spotkań. Na każdym z nich zajmujemy się innym, problematycznym zagadnieniem. Jedno spotkanie trwa 3 godziny. Połowę czasu poświęcamy na grę a połowę na dyskusje i omawianie kolejnych tematów z dziedziny finansów. Każdy warsztat wniesie w Twoje życie coś nowego, coś niesamowitego i coś zaskakującego. Na zajęciach dowiesz się, jakim ogromnym potencjałem finansowym możesz posługiwać się na codzień, oraz jak może on pomóc Tobie wydostać się raz na zawsze z wyścigu szczurów i pokierować Tobą w taki sposób, abyś zdobył finansową niezależność; wystarczy, że rozbudzisz go w sobie dzięki kilku praktycznym ćwiczeniom. Serdecznie zapraszam do inwestycji – zainwestuj swój czas.

Przychodząc do Klubu zyskasz:

 1. Nauczysz się zarządzać gotówką tak, aby starczała nie tylko od 1go do 30go oraz dowiesz się jak sprawić, aby to pieniądze ciężko pracowały dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy.
 2. Poznasz, co to znaczy pasywny dochód.
 3. Nauczysz się jaka jest różnica między aktywami a pasywami, jak odróżnić dobry dług od złego długu oraz jak wykorzystać efekt dźwigni finansowej.
 4. Poznasz tajniki inwestowania w: nieruchomości, biznes, giełdę. Będziesz lepiej rozumiał dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi.
 5. Będziesz negocjował, wyszukiwał prawdziwe okazje, bankrutował i powstawał jeszcze silniejszym biznesmanem.
 6. Zapoznam Cię ze sprawdzoną drogą do zbudowania swojego własnego, dobrze prosperującego biznesu – „Trójkąt B-I”.
 7. Dowiesz się jak uzyskać wolność finansową.
 8. Będziesz rozróżniał 4 źródła dochodu: pracownika, samozatrudnionego, właściciela biznesu oraz inwestora – „Kwadrant przepływu pieniędzy”.
 9. Nauczysz się jak odróżnić dobre inwestycje od złych, dobre porady finansowe od niekompetentnych, będziesz wiedział, które decyzje finansowe są dla Ciebie najlepsze.
 10. Jako członek Klubu rozwiniesz swój finansowy IQ poprzez skuteczną naukę łączącą przyjemne z pożytecznym; zwiększysz finansową samodyscyplinę i wiarę w siebie.
 11. Zawrzesz cenne znajomości z ludźmi myślącymi podobnie jak Ty.

A to wszystko podczas dobrze spędzonego czasu na zabawie jaką jest gra w CASHFLOW 101 i 202 oraz konstruktywnych dyskusjach w czasie gry i tuż po.

Prócz samego grania, które symuluje rzeczywiste działanie, będziemy wspólnie oglądać wykłady Roberta Kiyosaki i podejmować dyskusje na problemy w nich poruszane.

UWAGA:

Klub jest przeznaczony dla osób, które:

 • CHCĄ się nauczyć wygrywać w świecie finansów,
 • CHCĄ zmienić swoje życie na lepsze,
 • CHCĄ wykonać prawdziwe działanie!!

Klub jest dla osób, które CHCĄ skorzystać z edukacji finansowej i które dbają o rozwój osobisty.

Zobacz, na czym polega gra: GRA CASHFLOW

Jesteś zainteresowany? Świetnie!! Bardzo proszę poinformuj mnie o fakcie uczestniczenia w moich warsztatach na min. 3 dni wcześniej telefonicznie lub mailem – dane kontaktowe.

Zapoznaj się z całą ofertą Klubu CASHFLOW Sekret Sukcesu

W cenę warsztatu zapewniona, prócz 3 godzinnego intensywnego rozwoju Twojej finansowej inteligencji, kawa/herbata lub coś zimnego. To mogą być najlepiej zainwestowane pieniądze i czas w Twoim życiu!! W Klubie CASHFLOW otrzymasz bezcenną edukację finansową. Wzrost finansowego IQ pozwoli Tobie w krótkim czasie odrobić wydatek, który przeznaczyłeś na szkolenia / warsztaty.

Proszę o wcześniejsze zapoznanie się z instrukcją gry:

Instrukcja gry CASHFLOW 101

Instrukcja gry CASHFLOW 202

Słownik wyrażeń gry CASHFLOW 202

Zadzwoń lub napisz, aby ustalić dogodny czas spotkań.

Jeżeli myślisz, że ze względów finansowych, nie możesz sobie pozwolić na uczestnictwo w zajęciach Klubu – napisz/zadzwoń i zaproponuj inną formę rozliczenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem materiałów edukujących Twoją finansową inteligencję – pobierz formularz i zaznacz, co sobie życzysz formularz zamówienia, po czym przynieś go na warsztaty.

Materiały Klubu CASHFLOW (gry, książki, DVD) możesz również zamówić samemu korzystając z tej strony: www.bogatyojciec.pl

Lista tematów zajęć w oficjalnym Klubie CASHFLOW:

 1. Dlaczego bank nie prosi Cię o świadectwo szkolne?
 2. Dlaczego ciężka praca nie przynosi efektów?
 3. Czy Twój dom stanowi Twoje aktywa?
 4. Czy grasz, aby wygrać, czy grasz, by nie przegrać?
 5. Dlaczego oszczędzający tracą?
 6. Dobry dług a zły dług.
 7. Nie potrzebujesz pieniędz, aby zacząć je zarabiać.
 8. Dlaczego inwestowanie nie jest ryzykowne?
 9. Koncentracja a dywersyfikacja.
 10. Pora, abyś skoncentrował się na sobie.