O mnie

Witaj na stronach blogu „Sekret Sukcesu”!!

Nazywam się Bartosz Dolinkiewicz i od grudnia 2009 r. interesuję się rozwojem osobistym.

Misja bloga

Moją misją jest propagowanie wiedzy, wśród wszystkich zainteresowanych, potrzebnej do uzyskania finansowej niezależności oraz pomoc w dążeniu do stawania się codziennie lepszym, mądrzejszym i bardziej pewnym siebie człowiekiem.

Klub CASHFLOW

Od 31 grudnia 2010 jestem Liderem oficjalnego Klubu CashFlow, pod nazwą Sekret Sukcesu, który przez prawie rok prowadziłem na terytorium Wielkiej Brytanii w mieście Hove. Od jesieni 2011 przebywam w ojczystym kraju, gdzie wśród znajomych spotykamy się na wspólnej grze i miło spędzamy czas na edukacji. Również prowadzę zajęcia edukacyjne dla osób trzecich, ale o tym możesz przeczytać w przygotowanej ofercie szkoleń.

Kim jestem

Zwykłym człowiekiem, który chce osiągnąć coś więcej, pracując mniej. Nie chodzi o to, aby pracować ciężko, chodzi o to, by pracować mądrze. Mądrość przychodzi z czasem. Dlatego inwestuję mnóstwo czasu w edukację finansową.

Moim hobby są nieruchomości. To głównie im poświęcam swój czas przeznaczony na pracę. Prowadzę firmę zarządzającą nieruchomościami na wynajem. Więcej o moim zawodowym profilu przeczytasz na tej stronie: Bartosz Dolinkiewicz. Za to swój wolny czas konsumuję z rodziną i przyjaciółmi.

Czego chcę

Chcę pokazać Tobie różne rozwiązania, możliwości. Chcę, abyś miał coraz więcej czasu dla siebie, dla swoich bliskich. Pragnę dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czego nie będę

Zmuszać Cię do swojego zdania, do edukacji, do czegokolwiek.

Bartosz DolinkiewiczPozdrawiam

Bartosz Dolinkiewicz